Burger Drwala z McDonald’s – ceny, co warto wiedzieć?

Burger Drwala z popularnej fastfoodowej sieciówki bez wątpienia jest najbardziej wyczekaną kanapką sezonu! Dla tych z Was, którzy również nie mogli się jej doczekać, mamy idealną wiadomość.

Już jest! Od środy, 23 listopada można go dostać w każdej restauracji McDonald’s i jak co roku, również w wielu opcjach do wyboru. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Kanapka Burger Drwala – na czym polega jej fenomen?

Jest to zupełnie inna kanapka od tych, które można dostać w stałej ofercie sieciówki i jak widać połączenie wszystkich smaków i dodatków w burgerze, naprawdę robi furorę i trafia w gusta polskich konsumentów. Co znajdziemy w środku? W wersji klasycznej: grillowany kotlet wołowy, plasterki bekonu oraz ciągnący się panierowany ser, a to wszystko wśród warzywnych dodatków i sosów.

Jak co roku i tym razem w limitowanej ofercie pojawiła się nie jedna, a kilka rodzajów wyczekanych burgerów. W tym sezonie dostępne są aż cztery kanapki:

  • Burger drwala (klasyczny),
  • Podwójny burger Drwala (z podwójną porcją wołowiny)
  • Burger Drwala z kurczakiem,
  • Burger Drwala z żurawiną.

I uwaga! Podobno pod koniec grudnia spodziewać się można jeszcze jednej opcji Burgera Drwala. Tym razem McDonald’s pomyślał także o fanach ostrych smaków, więc w kanapce najpewniej znajdzie się dodatek papryczki jalapenio.

O różnych fastfoodach przeczytasz również w portalu Kebab.pl.

Burger Drwala – ceny kapek oraz zestawów

Nieszczęsna inflacja nie pozostawiła suchej nitki nawet na fanach tej limitowanej kanapki, przez co ceny zdecydowanie poszły w górę. Dlatego w tym roku w zależności od rodzaju za kanapkę trzeba będzie zapłacić od 24 zł do nawet 29 zł. Za zestaw z zakręconymi frytkami i napojem zapłacimy już od 30 do 35 zł.